| yonutz63991 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG optimus black? Isi merita banii? E rezistent? Face lag? Vi s-a intamplat sa il duceti la reparatii?

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Nu mi place marca LG. vis a vis de ecran cauta ceva cu un ecran mai rezistent, gorilla glass, ceva. eu am gorilla pe smart meu si nici nu am nevoie de folie de protectie.

| Lykan a răspuns:

Nu e prea bun deoarece androidul merge foarte slab pe acesta

| puffii548 a răspuns:

Iti spun ca este foarte bun. nu are dificultati si chiar isi merita banii, bineinteles daca ai grija de el. Fynda love struck?

| ioanaoana10 a răspuns:

Recent si-a cump o colega de-a mea si se zgarie foarte repede..nu cred ca se merita...mai bine ti-ai lua un Samsung galaxy ace sau Samsung galaxy s... sper ca te-am ajutat.happy