| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Huawei? Vreau sa imi iau telefonul Huawei g6150.

8 răspunsuri:
| DeepInDarkness a răspuns:

Eu zic sa stai cat mai departe de Huawei. Are o amiza de-a mea si este foarte prost telefonul ala, iar daca tot iti iei telefon nou mai pune ceva banuti si i-ati ceva calumea. Eu zic ca tot Nokia ramane in frunte!

| horia2012 a răspuns:

E foarte bun telefonul. Singurul lucru mai rau la el e camera de 1.3 Mp.
E un telefon pentru vorbit, muzica, sms.
La pretul asta mai adaugi ceva si
ai o camera mai buna si Radio:
http://www.emag.ro/......EF82TBBBM/
sau
http://www.emag.ro/......E94T7BBBM/

| Niiiicu a răspuns:

Nu imi plac, sunt fabricate in china si nu sunt deloc de calitate si nici performante, personal nu as lua aceasta marcabig grinhappy

| AleeMtf a răspuns:

Nu sunt de calitate, am avut si dupa o saptamana s-a dus dracu' laughing straight face mai bine i-ati altceva. mai rezistent.

| HeadHunterzz a răspuns:

Nu stiu cum sunt la telefoane dar la modemuri de internet sunt praf..am avut si tin minte ca s-a si rupt laughing))))))

| BlackStar13 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iti cumperi telefoane de la Huawei pentru ca sunt foarte proaste din toate punctele de vedere, iti recomanda sa-ti cumperi un BlackBerry, eu am avut si balckk bery 8520 si 8900 si am fost foarte multumit de ele oricum ferestete sa-ti cumperi telefoane de la Huawei, Allview si Cect sunt telefoane foarte proaste.

| C0sMiN36 a răspuns:

Depinde Eu personal nu le consider niste telefoane extrem de reusite. Daca mi-ai spune in ce suma de bani trebuie sa te incadrezi ti-as putea recomanda un telefon in pretul acela.

| tunis a răspuns:

Eu personal nu folosesc, dar are o prietena si e foarte multumita de el, e foarte "destept".