| AdyBlackCat a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia C3?
M-ar interesa sa-mi achizitionez un astfel de telefon, mai ales ca nu costa foarte mult, dar as vrea intai niste pareri de la cei care au acest telefon. Sunteti multumiti de el? Sau aveti vreo varianta mai buna in locul acestui model de telefon?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Depinde la ce te astepti de la acest telefon. Uite 2 review-uri care sa te ajute in luarea deciziei.
1. http://www.gadget4u.ro/telefoane-mobile/nokia/review-nokia-c3-00/
2. http://www.gadget.ro/nokia-c3-00-prezentare/
Eu am acest telefon de 7 luni si pot spune ca ma multumeste felul cum se comporta. Sta mai prost la partea de foto,nu stiu de ce dar la mine se vad cam rau pozele. E posibil ca numai eu sa am problema asta,nu stiu. Oricum eu nu l-am luat pentru poze,ci mai mult pentru faptul ca are Wi-Fi si tastatura Full Querty, care este esentiala pentru chat. Pe Wireless se descurca excelent telefon, in comparatie cu Samsung Ch@t 335 (am dat acest exemplu, pentru ca telefoanele sunt identice). Nokia C3-00 sta bine si la partea de durata baterie, la mine a tinut si 7 zile bateria. La partea audio se mai putea lucra,dar in casti sunetul este ok. In rest,ce sa-ti mai zic,se pot pune teme pe el,ruleaza pe platforma clasica de la Nokia, adica S40, nu are taste laterale de volum.
Eu unul, sunt multumit de alegerea facuta. Am dat doar 150 RON la prelungire servicii.

1 răspuns:
| OptyCat a răspuns:

Si eu am acest telefon si sunt foarte multumita de el happy il am de 8 luni si merge foarte bine. La mine camera merge foarte bine, face poze foarte bune, bateria tine cam 4-5 zile. Are un design frumos si este foarte rezistent.E foarte bun daca vrei sa scrii mesaje pentru ca are tastatura qwerty si e bun si daca vrei sa asculti muzica, se aude destul de bine. Are wlan incorporat adica, daca mergi undeva dai cautare wlan si iti gaseste internet happy