| 26justmeandyou a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon HTC One S. Cei care aveti acest telefon, sunteti multumiti de el? Vreau pareri pro si contra, isi merita banii?

1 răspuns:
| SecretName03 a răspuns:

HTC One
este un telefon accesibil cu o viteza a jocurilor de nedescris. avand android suporta jocuri avansate, muzica se aude foarte bine, cu o claritate deosebita si filmele au oclaritate inedita. am acest telefon si sunt foarte multumita de el.acum tu alegi.din punctul meu de vedere HTC One este cea mai buna alegere. sper ca te-am ajutat.happy