| IoanaAprk a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia n97? Merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Dragos_9559 a răspuns:

Nu merita la inceput cand a iesit prima data l-am cumparat cu entuziazm dar crede-ma ca e construit varza mai bun un iphone la aceeasi bani, eu l-am vandut si mi-am luat un iphone, bine am dat mult mai mult decat pe n 97 dar merita

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti ceva pe Android, e un sistem de operare MULT mai bine pus la punct decat vechiul Symbian de la Nokia. E un telefon cu multe functii, de asta el si ia ochii cumparatorilor, dar nu stiu cate din functiile cu care e dotat o sa folosesti. Eu am un telefon symbian based (Nokia 5800) si de curand am pus mana pe un Samsung pe android si am ramas uimit.

| StefanS a răspuns:

Nokia N97 de la bun inceput are mari probleme. Eu unu nu l-as cumpara. Daca vrei uita-te la Nokia C6 sau C7 ca sunt foarte interesante si mult mai bune ca si N97.
N97 are probleme de soft, probleme cu bateria si stiu ca la primul model de n97 erau si probleme cu "usita" care ascunde camera atunci cand camera nu este folosita. Adica "usita" cam zgaria lentila de la aparat dar acum s-a rezolvat.

| LaTulipeNoire a răspuns:

Nu se merita! De acord cu KGS, cauta ceva cu Os Android! De preferat Samsung (un exemplu Samsung Galaxy s) display mare, procesor mare 1ghz si multe altele.

| Bubble_7593 a răspuns:

Nokia n97 e un telefon super misto si e bun.big grin Chiar merita cumparatwinking