| aly_2338 a întrebat:

Ce parere aveti despre procesorul Intel celeron?
sunt bune?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Sunt bunicele dar daca vrei sa stii parerea mea le-a cam trecut vremea.

De la Intel sunt foarte bune i3-urile. si le gasesti si la un pret foarte bun. Vad ca il gasesti la promotie aici: http://bit.ly/1bIOKQD

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intel pentium sunt bune. Celeronul este pentru a fi mai ieftin.

| laurentiu80 a răspuns:

Sunt proiectate doar pentru sistemele office, adica sa scrii texte, sa navighezi pe net etc. Sunt slabute pentru jocuri sau alte aplicatii unde se cere putere mare de procesare, chiar si celeroanele dual core sunt slabute.