| PureMadnesS a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Omnia I900? Se potriveste la baietii l-am vazut la un prieten mi se pare genial pls dau funda ...Mentionez ca am 13 anibig grin

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da se potriveste. eu am si pe langa toate aplicatiile pe care le are ii mai tine si bateria foarte mult. Poti insta windows pe el, e ca un mini laptophee hee Bafta!

| summertime a răspuns:

Orice telefon cu touch screen se potriveste si la fete si la baieti(asta daca nu e roz sau alta culoare de fetebig grin).