| Skins97 a întrebat:

Ce parere aveti despre servicile de la pcgarage?

Daca vreau sa imi iau un laptop, este destul de sigur sa platesc cu cardul si sa astept comanda linistita acasa sau este de preferat plata prin ramburs (achitarea comenzii in momentul livrarii)?

Ce se intampla daca nu sunt acasa in timpul livrarii? (in ambele cazuri)

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Poți să plătești liniștită cu cardul în avans, PCGarage e o firmă mare și serioasă.
Când ajunge coletul, curierul te sună înainte de livrare, iar dacă nu ești acasă, fie reprogramați livrarea, fie îi spui să îl lase la ei la sediu, și să îl ridici tu când ai timp.

2 răspunsuri:
| Skins97 explică (pentru Clujean25):

Multumesc mult, macar stiu ca ma pot baza pe ei big grin

| dadonexus a răspuns:

Experiente proaste si mai precis 2 la numar.Din cauza garantiilor de **** am dat bani de pomana pentru niste defecte care "nu pot fi rezolvate"