| CarmichaeL a întrebat:

Acum 3 zile, am facut o comanda pe eMag.ro, iar in istoricul comenzii scrie " Data livrarii : " 31 dec. 2012 ". Este ora 18:30 si inca nu am primit'o. Intrebarea este : mai vine astazi!? Iar daca nu, astazi fiind revelionul, cand sa ma astept sa apara? ( Comanda este distribuita prin curier DPD, si plata este " ramburs " ). Fuuunda

Răspuns Câştigător
| cuib a răspuns:

Nu mai vine astazi si putin probabil sa vina si maine, cei de la DPD nu lucreaza non-stop, au si ei program de lucru ca toti oameni, iar maine e zi libera in toata tara. Deci pe miercuri iti primesti "cadoul".
Petrecere frumoasa

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta nu mai vine in seara asta sad

Un an nou fericit sa ai :*

| V3lCr0 a răspuns:

N-ai sa vezi ca vine astazi.Mai degraba o sa vina maine sau poimaine.
Sau cel tarziu pe 4. happy

| xXdoareuXx a răspuns:

Tot ce este posibil este sa vina pana pe 3-4 ianuarie.

| MasterStefan a răspuns:

In perioada asta întârzierile sunt normale.O sa vina mâine sau poimâine sigur.