| cRaNs1MoRe a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul superocazii, daca ati cumparat sau cineva cunoscut a cumparat. Vreau sa-mi iau un telefon si poate il primesc defect atata timp cat nu prea stiu nimic, doar ca sunt resigilate...

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Daca e folosit atunci e posibil sa fie defect, insa site-ul are o politica de returnare in cazul in care produsul nu corespunde cu descrierea.

| Jipa95 a răspuns:

Cam ciudata interfata, zici ca a fost facut in graba pentru a scoate profit cat mai repede din el. Daca vezi reduceri mai mici la produsele lor fata de alte magazine, nu ti recomand sa achizitionezi ceva de la ei, deoarece pe viitor ai putea avea probleme cu garantia.

| piratuu a răspuns:

Am luat acum un an de la Superocazii (fiind din Craiova, l-am luat de la depozitul lor) un PC cu i3 4gb ram samd.
Nu am avut nicio problema cu el si inca il folosesc. Cat despre telefoane nu prea stiu mare lucru.