| clau1093 a întrebat:

Am gasit pe site-ul celor de la redoute niste tenisi si o pereche de blugi foarte faini si marimea buna. Faza e ca sunt la sectiunea lichidare de stoc. Sunt foarte okei ca si pret doar ca nu stiu daca sa-i cumpar sau nu. Poate se vand mai iesftini pentru ca au vreun defect sau nu stiu. Voi ce parere aveti. A-ti mai cumparat de pe site-uri. E okei?

Răspuns Câştigător
| sasha1265 a răspuns:

Buna! Nu e nici o problema. Lichidare de stoc inseamna ca au mai ramas in stoc diferite haine si trebuie vandute. De aceea le dau mai ieftine. Sper ca te-am ajutathappy funda?

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Este oks site-ul am cumparat si eu. Nu au defecte. Daca sunt in limita stocului disponibil e posibil sa nu-ti trimita comanda daca se termina.

| clau1093 explică:

Va multumesc! Am avut dubii cand am citit detalii la sectiunea "Returnare produse". Acolo spunea ca produsul nu se returneaza daca nu a fost achizitionat din sectiunea Lichidari de stoc. Multumesc inca o data! Sa aveti o zi buna!

| clau1093 explică:

Mda.ce sa spun.am facut comanda pentru niste tenisi turcoaz si mi-au venit albastri. Pe langa ca marimea 35 era cat un 37. Buni pentru mama, nu pentru mine laughing.