| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU vreau sa-mi iau un telefon de la eMAG nu prin comandare online si vreau sa stiu atunci cand primesc telefonul sa nu fie zgariat ciupit. la eMAG se cumpara produse resigilate si astea resigilate sunt cu 50 lei mai ieftine dar poate sa le puna si la noi. cu totate astea cine a luat telefon de la eMAG cand ati deschis cutia acasa telefonul era nou?

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Mai nu am luat eu personal dar a luat un amic s3 si a fost nou, neatins, nedesfacit, adica nu stiu ce sa spun, doar ai grija sa nu cumpero produse resigilate iar daca nu esti multumit de calitatea produsului il returnezihappybafta

| Petripetri a răspuns:

Nu! tot ce e nou e nou si ce este resigilat este resigilat se mentioneaza si pe factura iar la predare este loc unde semnezi ca ai primit produsul nou si sigilat daca esti din Bucuresti il ridici singur de la depozit din crangasi