| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce parere aveti despre resigilate?
Inteleg ca unora nu le place telefonul si il trimit inapoi, dar cred ca sunt cazuri rare.
Eu cred ca majoritatea le trimit pentru baterie care nu e buna sau cine stie ce alt defect.

Ei in descriere mereu specifica ca e ambalajul deteriorat si produsul are mici urme de uzura(amprente si zgarieturi fine).

Da-le naiba de amprente, cred ca le sterg si ei inainte sa le revanda.

Cine a cumparat un telefon resigilat? A fost multumit?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite de exemplu eu am dus laptopul inapoi la eMAG,nu avea probleme de hardware deloc, e acel laptop e regilizat, desi nu vad de ce sa nu cumperi, eu am cumparat laptop nou si dupa o zi kaput bateria, mi-au dat altul, ai 30 de zile timp de retur la eMAG

suntserios
| suntserios a răspuns:

Multe dintre ele fac parte si din cele expuse in showroom unde au pus mana toti pe ele. Oricum ai garantie si la produsele alea daca iti fac probleme