| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre Softpedia? merita sa imi cont acolo?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da da e un site bun

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da e bun

| Anonimuserr a răspuns:

Da merită garantat 100%.
Este probabil cel mai bun forum din România. Eu am cont din 2007 acolo.
Am găsit răspunsul la multe întrebări pe care le-am pus.
Este diferit de TPU, în sensul că este un forum, acela altă platformă. Eu eram obișnuit cu forumurile, categorii, topicuri etc.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Ce username ai?

| Mosotti a răspuns:

Da, merita, e un forum serios, doar sa nu te duci la Sexy Lounge la intrebari sexistentiale ca modul de acolo abuzeaza grav. In rest e okey peste tot. Sunt f multe domenii serioase si toti mods sunt f okey adica 86 din 87.