| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul softpedia?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie acolo.
A library of over 1000000 free and free-to-try applications for Windows, Mac, Linux and Smartphones, Games and Drivers plus tech-focused news and...
Eu cred ce scrie acolo.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Destul de ok, seamana cu platforma asta.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Dar stai acolo des?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Nu am mai intrat de foarte mult timp. Acum mai bine de 10 ani am stat.

| Mosotti a răspuns:

Daca e vb de forum e f okey, de site nu stiu, Din 87 de moderatori, doar unul e extrem de rau si abuzeaza, si daca reclami nu i se face nimic, in rest sunt f okey toti, e forum serios ca si asta.

| LPCTSTR a răspuns:

Ce coincidenta, ma gandeam azi dimineata la el straight face
Ziceam ca nu-i de incredere, decat in cazul extrem in care developerul isi pune programul acolo si 'na, nu toti au bani sa tina programe in cloud, deci poate fi inteleasa alternativa.

| TheGentleman a răspuns:

Un kăcat. majoritatea programelor de acolo sunt demo sau trial. Full, nimic

| RAY a răspuns (pentru TheGentleman):

Man forumul softpedia