| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un smart watch? Considerati ca este un simplu moft,accesoriu, sau un gadget folositor activitatilor de zi cu zi? Daca ar fi sa alegeti ce ati alege intre Samsung S3 Frontier, Huawei H2 4G sau Apple Watch 3? Cheers!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un moft, clar.

| doctorandus a răspuns:

Sincer, nu folosi smartwatchuri scumpe, in general ele nu pot suna singure (nu accepta SIM). Eu mi-am cumparat unul cu 24 Euro (inclusiv transportul) de pe Wish.com si sunt multumit de el. Daca as fi asteptat nitel l-as fi putut cumpara cu 7 Euro mai ieftin (reduceri).

| venividivici2017 a răspuns (pentru doctorandus):

La Huawei W2 4G pot sa folosesc sim card.Pentru Apple Watch 3 pot sa folosesc eSim, il sincronizez la numarul meu de telefon si apoi pot efectua si primi apeluri.Ma gandesc in felul acesta sa renunt la smartphone.

| doctorandus a răspuns (pentru venividivici2017):

Sunt lucruri pentru care smartphoneul nu poate fi inlocuit de smartwatch. Au am atat smartwatch cat si smartphone.

| xerxes1 a răspuns:

Bineinteles ca este un moft inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am luat și eu unul de vreo 400 lei anul trecut, l-am folosit vreo lună, iar de atunci stă în sertarul biroului. E inutil. big grin

| Anonimul726 a răspuns:

Eu am un Grătar fit 2 pro și e mai ieftin decât cele pe care le-ai spus și foarte bun. Îl am de când s-a lansat și sunt mulțumit. Fundă plz