| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre windows phone?

12 răspunsuri:
| Yoggy a răspuns:

Am lumia 630. Iti zic ca nu mai vreau asa ceva in viata mea... E un telefon pe care nu exista toate aplicatile si care sunt, majoritatea sunt demo. Eu o sa mă scap de e el in noiembrie pentru ca îmi iau iphone 6 si abia astept. Dupa părerea mea gaseste si tu altceva, un Htc, dar mai am o dezamăgire care se numeste Samsung. De Nokia si Samsung nu mai vreau sa aud.

| AndreeaUrsu101 a răspuns:

Mie, sincer, nu-mi plac si nu prea imi plac. Nu.mi plac pentru ca trebuie sa.ti faci cont Microsoft daca nu nu.ti merg aplicatiile. Si imi plac pentru ca sunt si simple si sunt usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Yoggy):

Iphone merge conectat la pc(prin usb)?

| Apocalipsa22 a răspuns:

Depinde daca te-ai invatat cu el, cu el ramai. Ca si cei cu Iphone, multi s-au invatat cu IOS si nu mai vor altceva decat IOS. Iti recomand sa nu-ti iei telefon cu Windows ca e varza interfata. Mi se pare groaznica si cum a spus Yoggy nu exista multe aplicatii, nu doar cele mici dar si din acelea care pe Google Play si App Store au zeci de milioane de descarcari. Iti spun, e un sfat de tinut minte, fereste-te de Windows Phone.Cu telefoanele celor de la Microsoft n-am nimic, multe sunt mai bune si decat multe alte telefoane din top dar sistemul de operare e varza.

| Apocalipsa22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, prin cablul de incarcare bagi incarcatorul in telefon si apoi scoti USB-ul din charger si-l conectezi la PC.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am scapat de unul in 3-4 luni. Nu vreau sa mai aud!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu imi pare o idee chiar asa de stralucita. Android este mai bun happy

| Pool77 a răspuns (pentru Yoggy):

Stai calm, ca S6-S7 din gama Samsung, iti bate iPhonul in ce orice fel.

| Yoggy a răspuns:

Ba baiatu' nu compara jegurile alea de Samsung cu iphone... Mult prea varza Samsung

| Pool77 a răspuns:

Apropo,sa-ti raspund la intrebare.
Am utilizat un Nokia Lumia 520. Ce l-am iubit, vai doamne.Ok, nu ti-l recomand mai ales acum e un telefon pentru "bussines" cu care nu prea ai ce face un apel telefonic, o poza, muzica si cam atat.
Crede-ma peste 5 ani,cand se vor axa mai mult pe sistemul de operare si o sa inceapa sa faca ceva cu el, o sa fie in top.
Momentan e foate rau optimizat, nu-ti arata cateodata imaginile, nu poti raspunde la telefon, nu ai programe etc.
Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pool77):

Cum adica nu poti raspunde la tel?

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Practic se creaza un bug si nu poti folosii touchscreen.
Sau nu-ti apare iconul de a raspunde.