| ionut7 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu Windows Phone 7?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Sunt destul de bune avand in vedere ca au cel mai scurt timp de raspuns si sunt foarte stabile in special (HTC with sense) Iti pot recomanda un HTC HD7 dar totul depinde de tine personal mie imi plac cele cu Android sunt mai usor de manevrat parerea meahappy Funda?

2 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Ca tu ai gresit categoria.

| Graffy97 a răspuns:

Folosesc un Lumia cu WP 7.5 si sunt destul de multumit de el. depinde acum pentru ce ai dori sa iti achizitionezi un telefon happy Este stabil, FARA PIC DE LAG, jocurile 3D ruleaza excelent, muzica se aude clar atat in casti cat si pe difuzor happy