| TheSpecialOne a întrebat:

Ce parere aveti despre www.officegsm.ro? Sunt de incredere? Ce alt site imi recoandati pentru a cumpara un tel?

2 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Da, sunt de incredere, poti sa iti orice telefon de acolo(nu chiar orce tel!, in majoritate) Eu iti recomand acest site pentru ca e de incredere! Succes! Funda?

| Kronevater a răspuns:

Nu recomand. Sunt foarte neseriosi in legatura cu stocurile reale, nu trimit factura decat (poate) dupa amenintari- deci nu veti putea beneficia de garantia promisa pentru. produsele luate de acolo!