| 2Bad a întrebat:

Ce parere aveti si ce imi puteti spune despre ceasurile Pro Trek?

2 răspunsuri:
| Murthag a răspuns:

Sunt de o calitate foarte buna si la un pret cat de cat accesibil! Ti-le recomand cu toata caldura!

| Claulex a răspuns:

Sunt ceasuri pentru munte, drumetii, nu sunt de purtat zi de zi deoarece sunt cam masive. Au o sumedenie de functii gen altitudine, barometru, busola, apus si rasarit soare, radio controlate, rezistente la socuri. Sunt exact ceea ce ai nevoie sa iei cu tine intr-o expeditie. Daca vrei un ceas sport pe care sa il porti mai mereu si nu numai in drumetii - poti lua in calcul si modelele G-Shock ce au functii similare.
Iti recomand sa arunci o privire la modelele Pro-Treck si G-Shock de pe acest site. Eu am cumparat de la ei si sunt multumit. : http://www.watchexpert.ro/casio-barbatesti/g-shock