| RAY a întrebat:

Ce produse electronice ati cumparat in ultimul timp?

13 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

2 sisteme audio.
Unul stereo pentru mine (are deja 3 luni), un 5.1 cadou pentru fratele meu (de 6 saptamani).

| RAY explică (pentru NLS):

Am vazut ieri la altex un sistem buna de la Sony, era boxa portabila

| wpetterssone a răspuns:

În ultima lună nu am achiziționat electronice.

| RAY explică (pentru wpetterssone):

An?

| JusTPauL a răspuns:

Ca veni vorba de audio. Am luat și eu o boxa portabila de la Sony.
Se aude foarte tare și gros fără distorsiuni.

| NLS a răspuns (pentru RAY):

Cumpara-l daca ai nevoie de ceva portabil, altfel nu merita, (putere mica si pret exagerat).
Eu raman la cele cu fir.

Eu am dat 230 euro pe ale mele, iar sistemul pentru fratior a costat echivalentul a 530 euro (l-am luat in concediu de la eMAG, caci in Germania nu l-am gasit nicaieri)

| RAY explică (pentru NLS):

Ai fost la saturn?

| wpetterssone a răspuns (pentru RAY):

În ultima lună am achiziționat 47 de becuri, 12 întrerupătoare, 8 prize, un proiector video și un frigider.

| Frank51 a răspuns:

Ultima data am cumparat piesele pentru calculator, prin Martie, apoi am upgradat RAM prin Mai si cam atat.

| GoldenZenith a răspuns:

Nimiiiic. Sunt săracă.

| Endoryus a răspuns:

Un telefon

| RAY explică (pentru Endoryus):

S9?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nope.