| Boboleu a întrebat:

Ce program cool stiti pentru a face un clip video din poze? O sa va fiu multumit+funda!

Răspuns Câştigător
| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

PhotoStory
Funda pls puppy dog eyes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| candygirl a răspuns:

Movie maker. e si foarte usor de folosit. daca eu am putut, o sa poti si tu laughing.

| Hanking a răspuns:

Windows movie maker care il ai si in pc
Si vezi aici ce mai gasesti : http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=14

| LAlex a răspuns:

Windows Movie Maker

| Ravenborn a răspuns:

Pe youtube poti face video cu pozebig grin. Sper ca am fost de ajutor papa

| Соlorful a răspuns:

Movie Maker e cel mai bun happy vezi poate il ai deja in calculator happy uitate pe la Program Files.pa-pa!

| Codrina_Aduducai_1985 a răspuns:

Cre ca il gasiti pe fb meu aduducai corina il vedeti acolo cum se face sper sa fie de ajutor raspunsul

| dyego a răspuns:

Stupeflix.com