| Annitu a întrebat:

Ce program de vazut ce melodie asculti la status imi recomandati (pentru mess 9.0)?!big grinlove struck

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Nu trebuie nici un program.
Fa-ti un Playlist in Winamp.CLick pe Playlist - Playlist Preferences -General purpose - Yahoo! Messenger Now Playling...
Succes!happy

29 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Este un mic programel, link -> http://fisierulmeu.ro/......r-exe.html

Janina
| Janina a răspuns:

Ramona, eu asa m-a facut cum ai zis tu si in loc sa imi apara melodia alterneaza diferite statusuri folosite de mine!
ce sa fac?

| Adryan28 a răspuns:

Este bine si cum a spus Ramona. Dar te complici. Cel mai simplu este sa te loghezi in yahoo si sa dai clik pe "add plug-ins" si dai clik pe start la foxytunes from yahoo music! Eu asa am facut si imi merge foarte bine pe yahoo messenger 10, si nu mai ai nevoie de instalarea altor programe. Si acest plug-in il gasesti in toate versiunile de yahoo.

| RamonaMn a răspuns:

@SECRETEL Ti-am trimis mesaj cu id-ul meu ca sa identificam eroarea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Ramona, si mie mi se intampla la fel...alterneaza statusuri. Ati reusit sa remediati situatia, tu si Secretel? Ma ajutati si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa se vada muzica la status ...am facut ce ai zis dar nu mergecryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie si YM8 status for winamp tongue si apoi dai unde a zis ramona happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da de unde il downloadez?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rezolvat anna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gasesti aici http://s4sory.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot nu reusesc sa fac chestia asta cu Winamp-ul nu reusec deloc; sperca ma poti ajuta si pe mine?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza status la yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa scrii la google ''dawnload programe pentru yahoo messenger'' si ai acolo o gramada de programe si iti apare acolo ''yahoo messenger iti arata melodia la status'' cam atat stiu ca programul acesta il am si eu de aia tiam spus sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program imi recomanzi fa pentru.statut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un program pentru mess 10 care sa-mi arate muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu incearca mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il iei dupa net programul si scrii ce mess ai big grin:X:X daca mai ai nevoie id meu bossu_marian21 :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi sh me progamu ala care cand ask muzicaa ti sa pune la status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pun sj yop melodi

la status:X?
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi pare la status la altii prieteni surprise cand ascult o melodie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ramona si mie la fel ia id meu bossu_marian21 si spune-mi si mie te rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goom plair

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge de loclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`Vreau si eu un program de vazut melOdiile po care le asc, la statusstraight face. pentru messenger 8 thinking Ce program imi recomanDatsibatting eyelashes?

| shiningstar200949 a răspuns:

Bey da' la mess 10 nu mere nimic?

| Ghina_8754 a răspuns:

Http://www.status-yahoo.ro/download_utilitare.php cautal pe lista de aici o sa il gasesti!