| alexcyrus a întrebat:

Ce program pot folosi sa sterg tot din calculator?

10 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Poti da format la partitii. Exemplu: My Computer, dai click dreapta pe o partitie, dupa care dai "Format...".
P. S.: Nu da format la partitia une ai bagat windows-ul, acolo e alta poveste, il poti reinstala

| Alex0194 a răspuns:

Nici un program dai click dreapta pe partitia care vrei s-o stergi si dai format si start (in functie de marimea partitiei va dura mai putin sau ma mult). Vezi ca daca dai format la partitia cu sistemul de operare (de obicei C) nu o sa-ti mai mearga nimic ca ai sters si sistemul de oparare si trebuie sa ti-l reinstalezi din moment ce l-ai sters.

| inginer a răspuns:

Din My Computer - dai click dreapta pe partitia pe care vrei sa o curati si din meniul care apare - alegi "format". Nu poti sa faci asta pe C:, pentru ca acolo e Windowsul. Daca vrei sa razi Windowsul, trebuie sa fii pregatit sa il reinstalezi.

| mary_4765 a răspuns:

Iti schimibi windows-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea un raspuns. va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu pot intra in pc...crying

| oanyyy a răspuns:

Poti sa stergi windowsul si sa pui unul nou...

| bobo_1770 a răspuns:

Deci te duci in my computer te duci pe fiecare partitie si dau click dreapta si dai pe Disk clearnup si asa stergi tot ce ai

Răspuns utilizator avertizat
| Raul_Kosmyn_1999 a răspuns:

Asaa am patit si eu cu o alta unitate straight face si nu stiu ce sa-iii fac...crying