| Jublie a întrebat:

Ce programe de editat mai stiti? Sa fie cu multe efecte, dar nu greu de umblat... (altele in afara de PhotoScape, PhotoBrush, PhotoFiltre, PhotoShop)

9 răspunsuri:
| Alice_2720 a răspuns:

Photoinstrument

Răspuns utilizator avertizat
| oanamagda a răspuns:

PhotoImpression 4 il folosesc si eu si sunt multumita de el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoEditorwinking
PhotoInstrument.
PhotoSun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotoflexer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee am descarcat de aici http://www.panalu.net/2011/02/phoxo-editor-de-imagini-gratuit.html un progam gratuit si micut fenomenal cu o gramada de efecte sa aplici pe poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca-taaz,pizaap,gimp,photoshine etc

| Cili a răspuns:

Beauty studio - asta e de make up, google picasa - general, caricature software photo to cartoon - transforma o poza in caricatura sau desen

| audimagini_3648 a răspuns:

Photoshine
Photocollage
Magic photo editor
The gimp
Picasa
PhotoInstrument