| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Ce programe de editat poze imi recomandat? Inafara de Photoscpae. Sa fie gratuite! :*

FUNDA

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

Pick Monkey

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Gimp este in genul lui Photoshop doar ca este varianta gratuita. Este un pic mai amanuntit, dar daca vrei ceva cu adevarat profesional merita sa inveti sa-l folosesti. Daca ai posibilitatea poti lua si Adobe Photoshop.

| Zoella a răspuns:

Ăsta e cel mai bun şi e gratis (unele aplicaţii din el nu sunt, dar te descurci şi fără): http://www.picmonkey.com/

| magirl55 a răspuns:

Pentru telefon eu aş alege cymera sau picsart.