| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe de modificat poze cunoasteti?

by JhOsE

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Photoshop, Corel, Picasa, Gimp2, Photoscape.

| arn64 a răspuns:

Foloseste GIMP si XNview (primul e gratis si mult mai bun).

| Happy a răspuns:

Photo scape e cel mai bun! nu tine ca celelalte doar cateva zile este gratuit il poti descarca de aici : http://downloads.phpnuke.org/lv/software/download/kl88605.htm?lang=en :-* pupici

| ....... a răspuns:

Photoshop cs4 4ever mai este photoscape, photo instrument, pe urma photohine etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo scape si Paint net. Eu pastea le folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo Editor e fainlove struck

| bibydraguta a răspuns:

Imikimi e fain eu pe asta il folosesc si mai folosesc si pfotoshop e super

| Gabii a răspuns:

Photoscape si picasa

| alexa21 a răspuns:

Sunt multe programe: photoscape, photoshop, picassa, magic photo editor, si poti modifica poze si pe www.imikimi.com si sunt multe alte programe ce pot fi downloadate de pe net