Întrebare recomandată | alice31 a întrebat:

Ce programe de scris stiti(gen word)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai exista programe similare, de exemplu OpenOffice, este gratuit si se poate descarca de pe site-ul oficial.

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Excel

| al3xtheb3st a răspuns:

Wordpad notepad notepad++ etc gasesti pe google destule

| Mee a răspuns:

Notepad

| BaseplateV1 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Open Office. Este gratis, bun si eficientwinking

| tl34 a răspuns:

Notepad!

| PotatoMustDie a răspuns:

Notepad laughing

| ionutz20cm a răspuns:

| ScarecrowFarmer a răspuns:

Notepad++,WordArt

| caty98 a răspuns:

Autocorect gen word dar pentru lb rom si iti poti corecta tote pai repede

| HappyEyes a răspuns:

Mia sunt și Microsoft Office Access 2007 Database, Journal Document, Microsoft Office PowerPoint Presentation, Microsoft Office Publisher Document, Text Document, Microsoft Office Excel Worksheet
Sper că te-am ajutat!

| EduardVikingul a răspuns:

Programul meu de scris preferat e acesta:
-de la 9 la 14: scris
-de la 14 la 15: plimb vaca
-de la 15 la 19: scris

dar ar trebui sa-ti faci propriul tau program, ar fi infinit mai usor, si oricum eu ma trezesc devreme, tu poate nu.

| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

Eu mai folosesc si noteoad dar mai rar, mie mi se par ca printre cela mai bune sunt BurnAware si ImgBurn. funda?

| кℓaяa a răspuns:

Notepad

| extreme01 a răspuns:

Word 2007
funda

| fr3d a răspuns:

LibreOffice (writer), Apache OpenOffice (writer), IBM Lotus Symphony, LaTex (si cele bazate pe el) si, evident, MS Word.
Cred ca la astea te referi, dar daca vrei editoare de text, atunci poti alege: Notepad++, gVim, gEdit sau Bluefish.

Totusi, uita-te si pe link-ul asta, poate gasesti ceva interesant: http://alternativeto.net/software/microsoft-word/?platform=windows

| GhostNights a răspuns:

-Notepad
-Word Pad
-Microsoft Word

| Parazit47FCZC a răspuns:

Notepad e cel mai simplu... depinde pentru ce iti trebuie.

| SharinganEternal a răspuns:

Pai este si Adobe reader x

| SharinganEternal a răspuns:

Cine imi poate raspunde la aceasta intrebare? http://www.tpu.ro/......postimage/