| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe imi trebuiesc pentru a face din poze un filmulet care se poate rula si pe dvd player? Filmuletul sa aiba si efecte(am incercat in windows movie maker dar imi da erori)

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

VirtualDub, iar apoi il convertesti in Dvd cu nero.

| sti a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe de editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

| agent003 a răspuns:

Descarca alt windows movie maker

| raidu2004 a răspuns:

Proshowgold, Ashampoo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic Photodex... voi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proshow gold

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun si mai complex este ProShow Producer 4.0 - http://www.kaz3.info/......e-uri.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cine stie cum sau ce prigrama pentru filmulet cu bucati din videoclip sa vreun moment din film?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tot doresc asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ProShow Producer 4. 0 e bun, dar problema e ca atunci cind faci video-ul mai jos apara o panglica galbena unde arata programa cu care a fost editat filmul... si asta e aiurea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proshowgold

| PAULsighet a răspuns:

Asta e cel mai bun

| bebelusha_8001 a răspuns:

Revealmovie