| andeeutzyka a întrebat:

Ce programe stiti (programe asemanatoare cu windows movie maker -in afara de Aplle imovie)

7 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Camtasia Studio. E la fel de usor de folosit.

| Alecsanndraa a răspuns:

Pro show gold cel mai bun dupa parerea mea!

| silverfaith a răspuns:

Pinnacle - cel ma bun!

| myhay144 a răspuns:

Power directorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa 3 editeaza filme in HD

| Ramster a răspuns:

Majoritatea acestor programa sunt complicate si consuma mult, deci sper ca ai un calculator performant.
Sony Vegas sau Adobe After Effects sunt printre cele mai bune.
In schimb, daca vrei ceva destul de bun, ce e simplu si nu consuma mult, eu folosesc Corel Video Studio X2 (12).

| MaroonedTheBars a răspuns:

ProShow Gold este o solutie software pentru impartasirea pozelor si filmelor de pe DVD, PC si internet!

ai aici link pentru download http://7bd6d03f.seriousfiles.com