| AriesTime a întrebat:

Ce rata de drop este sa imi pice RIB la Arahani in fata Grotei Exilului? Cel mai frumos raspuns ia Fundita

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Depinde si de lvl mie primul mi-a picat pe la lvl 25 si ultimul parca la 35 faza e sa nu dai cu magii in ei si sa ii omori repede(incearca arhan intunecaat super la aia cad cel mai usor)

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Nu stiu ce metin joci tu, dar mai bine apuca-te de Hammer MT2 ( http://www.hammerm2.com/ ) unde te duci la npc si faci lvl 255, skilluri P, arme si armuri epice 2010-2011 (la vara vor aparea si armurile 2012) si tot ce vrei.
Intra acum! Toti playerii sunt bineveniti pe acest server. Daca ai nevoie de ajutor da-mi mesaj privat pe TPU cu id-ul tau.;]

Pa-pa

| shhhs a răspuns:

Nu exista o anumita rata, totul depinde de norocul tau. happy