| Petry97 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un telefon HTC Sensatios si un Sony Ericsson Xperia arc S? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| MarianAsh a răspuns:

HTC:
- are ecran mai mare
- are rezoluţie mai mare
- are mai mult RAM
tehnologie bluetooth mai nouă
- dual led
- video 1080p
HTC produce smartphone-uri înainte de Sony-Ericsson. Ericsson a fost bun pe telefoane clasice, s-a dus vremea lui, in curând brandul o să dispară, Sony deja a început achiziţia tuturor activităţilor Sony-Ericsson.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

HTC nu e marca buna, face telefoane de proasta calitate in schimb Sony Ericsson e bazata pe tecnologia japoneza si merita cumparat.