| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce sa-mi iau pentru a proteja ecranul telefonului, folie de sticla sau folie obisnuita(smart protection /alien surface)?
Ma intereseaza in principal sa nu schimbe cu mult aspectul sau claritatea display-ului si de asemenea sa-l protejeze bine. Mentionez ca imi trebuie pentru ecran curbat (S9).
Voi ce mi-ati recomanda? Voi ce aveti?

3 răspunsuri:
| IMihaitza a răspuns:

Mai bine folie de sticla ( alien surface), Atentie! La ecranele curbate nu acopera si marginile ecranului ( cel putin din cate am vazut ) oricum daca vrei sa reziste te ingurajez sa iti iei o folie de sticla! Bafta

| AnonimFaraPereche explică (pentru IMihaitza):

Alien surface nu e din sticla.

| gelu1970 a răspuns:

Cristal 3D
unul de calitate costa vreo 10 euro in amazon.