| AlecsLexx a întrebat:

Ce sistem de operare as putea pune pe o tableta cu procesor Cortez A8 de 1Ghz (Evotab 2)?
Inafara de Android. Ceva Mac, Linux, Windows, Ubuntu...
Mentionez ca definitiv, nu ca aplicatie!

4 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Tias recomanda windows xp tablet dar n-am idee cum il bagi in tableta

| AlecsLexx explică:

Stii diferenta dintre Al Lisa si Android?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar merge un win xp tablet dar n-am idee cum il bagi.

| DimLight a răspuns:

Nu poti frate, daca are android o sa iti mearga doar android, daca e mac doar mac, daca e win doar win. nu e pc sa ii faci tu hackuri sa mearga orice sistem de operare... eposibil sa existe o versiune de ubuntu sa iti mearga pe android tablet dar atat.