| maryuca12 a întrebat:

Ce tableta buna si nu chiar asa de scumpa stiti? In afara de Ipad... Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| csi69 a răspuns:

Samsung galaxy tab am si eu una si sunt foarte multumit ..gasesti si tablete la 500 ron dar proaste.

4 răspunsuri:
| TurteX a răspuns:

Intra pe www.cel.ro...acolo au tablete bune... te orientezi si u in functie de pret si descriere:D
in principal Galaxy tab si Motorala Xoom sunt bune

| BCoMichael a răspuns:

Phone, Tablet.

| csi69 a răspuns:

Samsung galaxy tab am si eu una si sunt foarte multumit gasest tablete si la 500 ron dar foarte proaste

| ParaAcaaaSh a răspuns:

Motorola Xoom
Recomand. O am si se misca foarte bine, grafica extraordinara. Cei de la Motorola m-au surprins placut.