| geo4ever a întrebat:

Ce tableta e mai buna? E-Boda essential A200 sau A350?

Răspuns Câştigător
| TaviONE a răspuns:

Salut! Dintre cele doua eu persoanal as alege modelul E350 pentru ca are 1024 MB RAM si ofera suport Android 4.2 Jelly Bean, insa ambele alese de tine au baterii slabute iar la jocuri cu cerinte mai mari posibil sa se consume repede bateria si vei sta cu ea mai mult in priza. Modelul A350 este de fapt E350, pe net nu am gasit A350 specificat de tine! Funda? Bafta

4 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu iti lua chinezarii ca se va alege praful de bani pe care ii dai! Cea mai ok tableta pe care am gasit e Lenovo la 600 de lei dar poti incerca maine ca e blackfriday si sigur vei gasi ceva mai bun!
http://bit.ly/1iVYKYb

| hand98 a răspuns:

E-boda essential A200

| gabiepure a răspuns:

A200

| Skumpyk a răspuns:

A 200