| alexalex_4797 a întrebat:

Ce telefoane gen Nokia N73 stiti?(cu sunet puternic si camera buna)

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pai degeaba hamsterx, el vrea sa se auda f. Salam, guta dinastia la 'defozoare' pe sistem, ma intelegi 'cum are toti baetii' in autobuz, metrou s. a. m. d. Habar nu au ca telefoanele au casti in dotare la care poti asculta tare pana-ti crapa capul! Off doamneee, tara de manelisti! Iar ala mai sus vrea cod sa urle mai tare telu. Mai stiu doi prosti care si au ars difuzoarele asa!

| hamsterx a răspuns:

N82:D
Sau LG Cookie se aude foarte bine in casti :x, de exemplu.
intra aici: http://www.gsmarena.com/ si vei gasi toate informatiile de care ai nevoie despre orice telefon.bafta:*

| andreyul a răspuns:

Din cate stiu eu exista nokia n73 music edition si nokia n73 simplu.thinking la camera sunt toate n73 bune.au de 3. 2megapixels. music edition e facut pentru muzica...de altfel toate tel nokia n73 au 2 boxe.cam atat stiu euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca Nokia 6234 si 6233 se aud mai tare decat n73 dar in camera nu sunt asa de bune pentru ca nu au blit ca n73