| madalin90boss a întrebat:

Ce telefoane nokia au wireless?

Răspuns Câştigător
| Archy37 a răspuns:

Foarte multe:din seria E, apoi din seria N sau seria X si altele.Mult imi plac Nokia N8 si E7 dark/grey, cel mai bun dupa 5110.

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna madalin.
Uite aici toate Nokia care au placa de retea wireless: http://goo.gl/2HViw
Succes;)

| fugi95 a răspuns:

Nokia x6 are sigur(am eu unu). iti recomand sa nu iei Nokia.intr-adevar este o companie buna si au telefoane rezistente da au buguri(problema la sistemul de operare). daca vrei ceva pentru net iea o tableta gen ipad 2. e foarte buna da si pretu` e pe masura.merita bani!

| tacitacitaci a răspuns:

Foarte multe mai toate. Stiu ca toate telefoanele Nokia E(numarul) au wi-fi. Alea cu touchscreen. Cauta si tu pe www.nokia.com sau pe Vodafone, Orange, Cosmote si uitate la magazinele de telefoane

| MarianRaul a răspuns:

Si aici http://www.quickmobile.ro/telefoane-nokia gasesti telefoane mobile Nokia care au wireless. Eu am Nokia C3 si merge foarte bine.