| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon ar merita la schimb Pentru un Motorola A925 Pachet full?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

PAi prea multe nu cred ca merita, a fost lansat in 2003 toate functiile sunt destul de vechi, poate cu indulgenta si sa gasesti un disperat care vrea un tel cu sistem de operare si sa-ti dea un Nokia 6300... poate dar cu indulgenta! Succes!

| Jalnic a răspuns:

Poti specifica macar o marca de telefoane anume care o vrei? Adica totus... e greu sa raspuzi la o intrebare ca asta... Specifica putin cerintele: cati mp sa aive camera, touch screen, tastatura qwerty, etc