| Bianca987654321 a întrebat:

Ce telefon imi recomanati dintre: SAMSUNG GALAXY Y S5360 si HTC EXPLORER?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Salut! Avand in vedere specificatiile pe care le-am vazut pe mai multe site-uri, iti recomand HTC EXPLORER.Samsung este recomandat doar pentru cei care vor sa asculte muzica si sa vorbeasca, si in plus nu are prea multe imbunatatiri fata de modelul anterior.HTC este folosit in special pentru navigarea pe internet, are un procesor puternic care suporta o varietate mare de apps si are o calitate a imaginii cum rar am vazut. In concluzie, iti recomand HTC EXPLORER. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Innnaa a răspuns:

Eu votez pentru HTC EXPLORER!

| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Eu am SAmsung Galaxy Y S5360 si functioneaza foarte binehappy

| CapDeCiuperca a răspuns:

Htc Explorer este superior unui Galaxy Young.

| alexionut75 a răspuns:

HTC ECPLORERwinking e mai bun

| saruuuuuuuuuuuuuuuca a răspuns:

Samsungwinking