| RobertyOz95 a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy ace si LG optimus l7? va rog si motivul pentru care ati ales telefonul respectiv. multumesc.

3 răspunsuri:
| VirtualEinstein a răspuns:

LG-ul are niste avantaje fata de Samsung cum ar fi:Ecranul mai mare, procesorul mai rapid, memoria RAM mai mare, camera video, etc.
Poti sa te convingi singur http://www.telportal.ro/......20P700.htm

| RobertyOz95 explică:

Einstein tu ai facut comparatia intre ace 2, eu vorbeam de ACE S5830!

@Gabriel Ce ti s-a stricat la el?

| gabyro89 a răspuns:

Mai bine iti alegi telefonul Samsung galaxy ace deoarece LG este destul de prost si nu o sa tine prea mult...dar in schimb la Samsung este mul mai bun si te tine si mai mult decat LG. (eu spun asta fiindca am facut proba si LG si stircat repede dar samsungu merge de 5 ani fara probleme