| andreiboss31 a întrebat:

Ce trebuie ca sa vezi un film 3D.Trebuie sa am un monitor special pentru PC.Sau ce?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Nu trebuie sa ai un monitor special, normal ar trebui doar ca filmul sa fie prelucrat 3D si sa ai o pereche de ochelari 3D. sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ecran/monitor 3D, ochelari 3D cu filmul 3D.

| darrio2007 a răspuns:

Monitor si ochelari 3D.

Răspuns utilizator avertizat
| SlenderWomen a răspuns:

Da dar in unele cazuri si ochelari 3d

| Nesquick a răspuns:

Trebuie sa ai film special 3D si ochelari. Daca ai observat filmele 3D sunt multiplicate persoanele! Cauta pe net filme 3dwinking

| KatalinNc a răspuns:

Iti trebuie un monitor plasma, ochelari 3d, dar in primul rand ca sa vezi pe pc un film bun 3d iti trebuie o placa video buna.