| sweetys a întrebat:

Ce versiune de pdf trebuie sa am ca sa deschid toate pdf-urile? Versiunea care o am acuma nu imi deschide decat unele pdf-uri, am incercat sa o schimb dar tot aceleasi pdf-uri le deschide. Nu vreau sa le convertesc in doc sau in altceva. FUNDA

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Recomand foxit, sumatra, okular, pdf creator, freeocr. vezi care ti se pare mai usor de folosit. exista posibilitatea ca fisierul tau pdf sa nu poata fi deschis decat cu programul cu care a fost creat.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Selecteaza de aici in functie de sistemul tau de operare: http://get.adobe.com/ro/reader/otherversions/

| ursey a răspuns:

Eu folosesc foxit reader nu ocupa nici mult ca Adobe si merge perfect cu orice

| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

Incearca cu Adobe reader