| Popa_Stefan_1995 a întrebat:

Ce windows sa bag (pentru gaming adica pentru multe fps-uri in jocuri) pe acest pc? http://altex.ro/......ddr3-linux (nu bag windows 10 )

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Merge si 10 dar daca te sperie pune 7, gasesti unitati mai bune ca aia la vreo 1200- 1300 de lei, le dau asa ieftin ca nu le cumpara nimeni oricum nu te astepta sa joci nu stiu ce jocuri pe ea.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar de ce nu 10?

| CPAElites a răspuns:

Poti instala orice windows vrei tu...Tot aceleasi FPS-uri o sa scoata!