| Gabi1212 a întrebat:

Ceau TPU! Vreau sa va pun o intrebare. Am un net de la Romtelecom (clicknet) si imi merge cu 190-200 kb/s mai rar ajunge la 214 kb/s (asta o fost maximul) Si as vrea sa imi recomandati un internet mai bin care sa treaca peste 2, 3 mb/s daca se poate, si daca este posibil la componentele astea, ca am auzit ca se leaga si componentele.
2.5 GB RAM
32-bit Operating System
AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 1.90 GHZ. Si as vrea sa imi recomandati un procesor mai mare de 2.GHZ daca se poate pe la pretu de 100 lei pana la vreo 400-500 si daca exista. Multuesc big grin

Răspuns Câştigător
| PrietenashXD a răspuns:

UPC e mult mai bun