| rainclouds a întrebat:

Cei care aveti internet de la Romsoft, de unde luati software-ul de instalare pentru el? ca am vrut sa pun netul cuiva pe laptopul meu si chiar daca este un cablu simplu care se baga in placa de retea a laptopului... nu il recunoaste... si mi-a spus ca trebuie soft-ul de la ei si ca trebuie sa-i sune si etc etc etc... rolling eyes

4 răspunsuri:
| rainclouds explică:

Nu tongue e vorba de o retea locala... firma se numeste Romsoft... si mi-a spus ca ei i-a adus un cd atunci cand a bagat net straight face si l-a instalat nenea ala care a venit thinking

| rainclouds explică:

Da Romsoft din Slobozia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva e vorba de un client de pppoe cu user si pass? daca da, il creezi chiar u din windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romsoft slobozia cumva? membra a grupului injoy? e vb cumva de alcatraz? stiu ca nu se mai foloseste...