| anonim_4396 a întrebat:

Cei care aveti tableta Evolio Evotab Fun sau Evolio Evotab 3, aveti probleme cu sunetul? Vi se intampla sa dispara, si dupa sa apara, sau sa se auda ceva in difuzor? Multumesc!

1 răspuns:
| andrea29 a răspuns:

... daca vrei sa cumperi o tableta faina, iti recomand Asus vonino Samsung Acer, acestea sunt in jur de 700 lei. Am colegi care au tableta evolio, dar mereu se plang... P.s : daca mai ai garantie poti sa-l dai sa ti-l repara, asa a fost exact cu tell.meu Samsung galaxy mini 1, l-am dus de 4 ori la reparat, si dupa ce i s-a schimbat softul merge super!