| alexalx1234 a întrebat:

Cei care detin un Karbonn Sparkle V ati avut lag in jocuri? Vreau sa-l achizitionez si nu vreau sa am surprize.

1 răspuns:
| AllEyezOnMe a răspuns:

Iti recomand sa nu achizitionezi telefoane sub 4 milioane... Cel mai bun telefon de 5 milioane este Nokia, nou numite Microsoft, Microsoft Lumia 535, este Dual Sim, card MicroSD, memorie interna 8GB, 1905 mAh, ecarn 5inch, 540x960, Snapdragon 200 Quad-core 1. 2ghz, 1 gb de ram. Camerele de 5 mx.