| Costica32 a întrebat:

Cele mai bune editoare de ftografii gratis?

4 răspunsuri:
| GheorghiuIoana a răspuns:

Eu zic ca PhotoScape e cel mai bun. Il instalezi gratis de pe internet si nici nu are virusi. Eu pe asta il folosesc si sunt foarte multumita de el! Uite link : http://photoscape.xtremedownload.com/? lp=adwords&tg=ro&kw=Photoscape%20download&mt=e&ad=34677825244&pl=&ds=s&gclid=CMPrpr7KuLwCFQzItAodw1UAVQ

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| DiutzaAngel a răspuns:

Pentru pc:
photofiltre -e usor de folosit si foarte bun
photoshop- care e cel mai bun
gimp-e un pic mai bun decat primul dar mai complicat
online : pizap.com

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Photoscape este bun si usor de utilizat.
Photoshop este foarte bun insa foarte complicat. Nu te mai chinuii cu programe de editat poze, frumusetea naturala e cea mai importanta. Ai incredere in tine, esti diferita, frumoasa, speciala. Nu se merita sa-ti pierzi timpul editand poze.

| anonimus12345678910 a răspuns:

Photoscpae, Photoshop, Fotomix, Photo Magic, Photo Filtre, Pizap, Gimp-e