| anonim_4396 a întrebat:

Cele mai bune televizoare smart tv, cu Youtube care este? Gen sa se vada si 4k... nu prea ma pricep asa ca astept mesaje din partea voastra cu cele mai bunehappy

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Depinde si ce buget ai. Cred ca ar fi ok sa mergi la magazin, gen Altex, Flanco si sa vezi cu ochii tai. Te mai indruma si consilierul de vanzari.
Bafta oricum,

| SuNaM a răspuns:

Pai brandurile de top sunt cele mai bune, dar pot fi putin mai scumpe. Cea mai avansata tehnologie la televizoare o are LG-ul acum. LG-ul scoate niste televizoare de se vede pana si punctul de pe aripile unei albine. Samsung este foarte ok pe partea de smart TV, nu o sa te uiti pe YT niciodata mai bine decat de pe un Samsung, dar au boxe integrate praf si fara un soundbar nu poti sa te bucuri de sunet. Philips mai sunt ok si Sony. In functie de bugetul tau. Acum alta intrebare, chiar ai nevoie de 4k? Daca te si uiti la televizor, nu o sa vezi vreodata post de televiziune 4k. Abia au introdus astia Full HD la doar unele din ele. Pe Youtube daca te uiti cu Full HD sau cu 4k este acelasi lucru, nu vezi o diferenta. Si cu banii de ii dai pe un 4k mai slabut, iti iei un Full HD de ti-am zis, vezi porii pielii omului, atat de clar.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Totul depinde de buget eu personal recomand branduri recunoscute LG Samsung, etc. Nu orice chinezarie marca proprie quilve heinese si prostii